About Me

Вітаю Вас на моєму сайті! 🙂

Розповім коротко про себе.

Взагалі я почала цікавитися фотографією ще з років 12. Тоді ще фотографувала малесенькою мильничкою все, що бачила. Техніка почала розвиватися, і тепер ми маємо вбудовані фотокамери із спалахом в телефонах. Більше року я була мобільним фотографом. “…Звичайні буденні речі стають незвичними, це і є основна ціль фотографії.

Перед собою бачу гарну картинку і щоб якось її зберегти у своїй пам’яті дістаю з кишені телефон, один дотик на сенсорний екран, і все, потім фотографія обробляється, регулюю контраст, чіткість і т.д.

Не обов’язково мати шикарний Canon 5D mark, головне мати бажання, йти до своєї цілі. Бачу ціль – нема перешкод! Ми живемо, щоб чогось досягати, бачити результати й отримувати від цього чергову порцію щастя і насолоди від довготривалої “ходьби по сходах”. Люди, у яких немає мрій, цілей і немає проблем!…” Наразі я фотографую вже на професійну техніку. І на цьому я не зупиняюся, а йду далі.

У своїх фото я найбільше ціную справжні емоції і, звичайно, любов, без цих двох складових не вийде красивого фото.

Буду рада бачити кожного на своєму сайті!


що говорять мої клієнти

1

Ксюшечка, спасибо большое, все понравилось, и качество и количество) отдельное спасибо за индивидуальный подход и позитивное настроение на съемке, за то, что подсказывала как правильно и красиво встать! И просто за то, что ты хороший мастер своего дела и просто хороший человечек)

1

Хочется выразить огромную благодарность Ксении!!!! За отлично проведенное время, за улыбки моей любимой дочурке. Фотографии получились невероятные!!!!

1

Дуже сподобалась фотосесія) Локація була вдала, погода посприяла, з Ксеньою приємно поспілкувалися) Фотографії вийшли неймовірні!
Всім рекомендую звертатися до неї, вона професіонал своєї справи)

1

Ми в захваті! Фотографії чудові! А під час фотосесії ми розслабились, отримали справжнє задоволення і багато позитивних емоцій) Ксенія дуже талановита і приємна дівчина) Думаю, що ми скоро зустрінемось на іншій фотосесії) Із задоволенням рекомендую!

1

В швидких пошуках фотографа на фотосесію написала тільки до Ксенії і як тільки вона сказала шо має час -одразу погодилась і жодного разу в процесі не пожаліла..
За годину доїзду на місце фотосесії встигли і ближче познайомитись- людина надзвичайно відкрита,щира,весела. Під час самої роботи не було абсолютно ніякого зніяковіння, а навпаки так наче це моя ще подруга з дитинства чи фотограф з яким вже знімаюсь 10 років) Фотографії отримала просто неймовірні)

1

Всегда хотели побывать во Львове всей семьей, а получилось первый раз в жизни попасть только в 30!лет. БЕЗУМНО ХОТЕЛИ запомнить эту поездку, поэтому пригласили фотографа Ксению и не пожалели ни на грамм. Мастерица на все 100 процентов. С ней очень весело, вообще не устаешь, час съемки пролетел как миг, а как ребенок мой нашел с ней контакт!!Однозначно, это не только взрослый, но и детский фотограф!

1

День видався жахливим, усе йшло не так, як мало йти, але фотосесія таки відбулась завдяки оптимістичному настрою фотографа Ксенії)
Чудова дівчинка, весела і проста. Усе пройшло легко, ніби не вперше працювали разом. Буду чекати свої фото і впевнена, вони будуть чоткі)
Усім рекомендую!
Тобі ж бажаю з кожною парою, фотосесією рости і ставати на щаблинку вище, щоби було все більше клієнтів, а вільних днів усе менше!

1

Дуже гарний та позитивний фотограф, фото чудові, дівчинка дуже приємна, ні разу не пошкодувала що Ксенія була фотографом на моєму весіллі, дякую тобі!

1

Вже багато раз передивилась оброблені фотки і просто не можу натішитись які вони круті, і як вдало ти вибрала фотки з кожного моменту. Я дуже рада. Рада, що результат перевершив очікування!