Блог

Як комфортно себе почувати підчас зйомки?

0 comments

Ну це дуже дуже актуальне питання. Тому я не можу не розглянути його🙈 І скажу вам таке... 60% залежить від фотографа, чи він вам подобається (про те як обрати фотографа я вже писала окремий пост). А все інше від вашого…

Відповіді на найпоширеніші запитання до мене

0 comments

Давно хотіла про це написати, отже, топ-10 найпоширеніших до мене запитань😌 1️⃣Давно займаєшся професійною зйомкою? 🔸З листопаду 2015 року, одразу після того як купили камеру. Але до того декілька років фотографувала на телефон і на мильничку😅 2️⃣Скільки тобі років? 🔸Мені…

Як обрати свого фотографа та мої переваги

0 comments

Як на мене то дуже актуальна тема, бо фотографів зараз ну дуже багато :roll: І як серед тисячів вибрати саме свого? В першу чергу, звичайно, ми дивимось на портфоліо фотографа, АЛЕ є велике але :idea: Зараз чимало фотографів виставляють фото…

Анонс моїх подорожей. Фотосесія в Амстердам, Париж.

0 comments

УКР Нарешті вже хочу розповісти детальніше про свою наступну подорож Париж і Амстердам. Як на мене, це найтоповіші міста Європи, в яких має побувати кожен, ну і звичайно закарбувати лише приємні спогади крутою фотозйомкою. Скажу по правді, то Париж-єдине місто, яке…

1

Як стати Фотографом

0 comments

Отже, як стати фотографом? Досить поширене питання для тих, хто думає чи купувати фотоапарат чи ні. Але майте на увазі, це суто моя думка😉 Як на мене, фотограф повинен володіти такими рисами: ♥ креативність ♥ дружелюбність як із людьми так…

1

What to Wear for an Engagement Photo Session

0 comments

Дуже поширене питання як і серед моделей так і серед фотографів. Тому хочу трішки розкрити цю тему :) На другому фото наглядний приклад, як комбінувати одяг для пари, АЛЕ я дико не люблю яскраві кольори, особливо червоний, жовтий, оранжевий і тд,…

що говорять мої клієнти

1

Ксюшечка, спасибо большое, все понравилось, и качество и количество) отдельное спасибо за индивидуальный подход и позитивное настроение на съемке, за то, что подсказывала как правильно и красиво встать! И просто за то, что ты хороший мастер своего дела и просто хороший человечек)

1

Хочется выразить огромную благодарность Ксении!!!! За отлично проведенное время, за улыбки моей любимой дочурке. Фотографии получились невероятные!!!!

1

Дуже сподобалась фотосесія) Локація була вдала, погода посприяла, з Ксеньою приємно поспілкувалися) Фотографії вийшли неймовірні!
Всім рекомендую звертатися до неї, вона професіонал своєї справи)

1

Ми в захваті! Фотографії чудові! А під час фотосесії ми розслабились, отримали справжнє задоволення і багато позитивних емоцій) Ксенія дуже талановита і приємна дівчина) Думаю, що ми скоро зустрінемось на іншій фотосесії) Із задоволенням рекомендую!

1

В швидких пошуках фотографа на фотосесію написала тільки до Ксенії і як тільки вона сказала шо має час -одразу погодилась і жодного разу в процесі не пожаліла..
За годину доїзду на місце фотосесії встигли і ближче познайомитись- людина надзвичайно відкрита,щира,весела. Під час самої роботи не було абсолютно ніякого зніяковіння, а навпаки так наче це моя ще подруга з дитинства чи фотограф з яким вже знімаюсь 10 років) Фотографії отримала просто неймовірні)

1

Всегда хотели побывать во Львове всей семьей, а получилось первый раз в жизни попасть только в 30!лет. БЕЗУМНО ХОТЕЛИ запомнить эту поездку, поэтому пригласили фотографа Ксению и не пожалели ни на грамм. Мастерица на все 100 процентов. С ней очень весело, вообще не устаешь, час съемки пролетел как миг, а как ребенок мой нашел с ней контакт!!Однозначно, это не только взрослый, но и детский фотограф!

1

День видався жахливим, усе йшло не так, як мало йти, але фотосесія таки відбулась завдяки оптимістичному настрою фотографа Ксенії)
Чудова дівчинка, весела і проста. Усе пройшло легко, ніби не вперше працювали разом. Буду чекати свої фото і впевнена, вони будуть чоткі)
Усім рекомендую!
Тобі ж бажаю з кожною парою, фотосесією рости і ставати на щаблинку вище, щоби було все більше клієнтів, а вільних днів усе менше!

1

Дуже гарний та позитивний фотограф, фото чудові, дівчинка дуже приємна, ні разу не пошкодувала що Ксенія була фотографом на моєму весіллі, дякую тобі!

1

Вже багато раз передивилась оброблені фотки і просто не можу натішитись які вони круті, і як вдало ти вибрала фотки з кожного моменту. Я дуже рада. Рада, що результат перевершив очікування!