Як обрати свого фотографа та мої переваги

Як на мене то дуже актуальна тема, бо фотографів зараз ну дуже багато 🙄 І як серед тисячів вибрати саме свого?

В першу чергу, звичайно, ми дивимось на портфоліо фотографа, АЛЕ є велике але 💡 Зараз чимало фотографів виставляють фото не зі своїх весіль, а з постоновочних, тобто вони платять за декор і тд, красива пара, і щей збоку стоїть досвідчений фотограф, який ставить пару і все робить. Я нічого не маю проти цього, але не коли портфоліо фотографа складається лише з таких фото, і на самому справжньому весіллі починається трешняк, бо до того той фотограф справжнє весілля не фоткав. Тому будьте уважні  😉

Якщо ви бачите що майже всі фото де моделі дивляться в кадр, типу фешн і тд, то не очікуйте що ваші фото будуть розриватись від емоцій і усмішок. 

За техніку я нічого не буду говорити, як на мене то від неї залежить 50% результату. Багато знаю фотографів які фоткають на дорогу техніку, а фото ну не дуже 😆 І навпаки, техніка недорога, а фото красиві. Як то кажуть, смак борща не залежить від каструлі, а від господинькі як вона його приготує 😀 АЛЕ є ще такі, які фоткають не на дорогу техніку, а беруть за зйомку половину вартості тої апаратури 😉 Буває і таке..

Багато чула історій, що фотографи віддають весільні фото десь за рік або звичайне лав сторі за 2 місяці, врахуйте це при виборі чи готові ви стільки часу чекати на фото⏰

Наполягайте на особисту зустріч з фотографом 😀 Особливо, якщо це весільний фотограф, ви маєте знати цю людину особисто, а раптом ця людина виявиться вам неприємною 😐 Мені наприклад, навіть спокійніше вживу зустрітись, ніж по телефону поговорити 😉

Попросіть скинути фото зі зйомки яку фотограф не виставив в інтернеті. Мене інколи навіть таке просять 😉

Насправді все дуже просто…
Вам подобаються фото, з фотографом ви як друзі, буває відчуття ніби ви давно знайомі, це взагалі супер, і щей ціна вам підходить. То що ще думати? Це значить ваш фотограф 🙂 😉

А про мої переваги ви можете почитати на моєму сайті: kseniyahrynkiv.com


Залишити Відгук

що говорять мої клієнти

1

Ксюшечка, спасибо большое, все понравилось, и качество и количество) отдельное спасибо за индивидуальный подход и позитивное настроение на съемке, за то, что подсказывала как правильно и красиво встать! И просто за то, что ты хороший мастер своего дела и просто хороший человечек)

1

Хочется выразить огромную благодарность Ксении!!!! За отлично проведенное время, за улыбки моей любимой дочурке. Фотографии получились невероятные!!!!

1

Дуже сподобалась фотосесія) Локація була вдала, погода посприяла, з Ксеньою приємно поспілкувалися) Фотографії вийшли неймовірні!
Всім рекомендую звертатися до неї, вона професіонал своєї справи)

1

Ми в захваті! Фотографії чудові! А під час фотосесії ми розслабились, отримали справжнє задоволення і багато позитивних емоцій) Ксенія дуже талановита і приємна дівчина) Думаю, що ми скоро зустрінемось на іншій фотосесії) Із задоволенням рекомендую!

1

В швидких пошуках фотографа на фотосесію написала тільки до Ксенії і як тільки вона сказала шо має час -одразу погодилась і жодного разу в процесі не пожаліла..
За годину доїзду на місце фотосесії встигли і ближче познайомитись- людина надзвичайно відкрита,щира,весела. Під час самої роботи не було абсолютно ніякого зніяковіння, а навпаки так наче це моя ще подруга з дитинства чи фотограф з яким вже знімаюсь 10 років) Фотографії отримала просто неймовірні)

1

Всегда хотели побывать во Львове всей семьей, а получилось первый раз в жизни попасть только в 30!лет. БЕЗУМНО ХОТЕЛИ запомнить эту поездку, поэтому пригласили фотографа Ксению и не пожалели ни на грамм. Мастерица на все 100 процентов. С ней очень весело, вообще не устаешь, час съемки пролетел как миг, а как ребенок мой нашел с ней контакт!!Однозначно, это не только взрослый, но и детский фотограф!

1

День видався жахливим, усе йшло не так, як мало йти, але фотосесія таки відбулась завдяки оптимістичному настрою фотографа Ксенії)
Чудова дівчинка, весела і проста. Усе пройшло легко, ніби не вперше працювали разом. Буду чекати свої фото і впевнена, вони будуть чоткі)
Усім рекомендую!
Тобі ж бажаю з кожною парою, фотосесією рости і ставати на щаблинку вище, щоби було все більше клієнтів, а вільних днів усе менше!

1

Дуже гарний та позитивний фотограф, фото чудові, дівчинка дуже приємна, ні разу не пошкодувала що Ксенія була фотографом на моєму весіллі, дякую тобі!

1

Вже багато раз передивилась оброблені фотки і просто не можу натішитись які вони круті, і як вдало ти вибрала фотки з кожного моменту. Я дуже рада. Рада, що результат перевершив очікування!