Анонс моїх подорожей. Фотосесія в Амстердам, Париж.

УКР

Нарешті вже хочу розповісти детальніше про свою наступну подорож Париж і Амстердам. Як на мене, це найтоповіші міста Європи, в яких має побувати кожен, ну і звичайно закарбувати лише приємні спогади крутою фотозйомкою. Скажу по правді, то Париж-єдине місто, яке мене розчулило до сліз, не вірила своїм очам, що те що я раніше бачила у фільмах чи на гарних фото, бачила вживу, то ніби сон От дійсно дуже шкода… буваючи в різних містах, не завжди є можливість пофотографуватись, місцеві фотографи дуже дорогі, а наші фотографи рідко подорожують. Тому, хто запланував в цей час поїздку або хто готовий до пригод Європою, то пишіть мені, я із задоволенням допоможу здійснити вашу мрію .

РУС

Наконец-то хочу рассказать подробнее о своем следующем путешествии. Париж и Амстердам. Как по мне, это топовые города Европы, в которых должен побывать каждый, ну и конечно запечатлить только приятные воспоминания крутой фотосъемкойСкажу по правде, то Париж-единственный город, который меня растрогало до слез, не верила своим глазам, что то, что я раньше видела в фильмах или на хороших фото, видела вживую, то будто сон Вот действительно очень жаль … бывая в разных городах, не всегда есть возможность пофотографироваться, местные фотографы очень дорогие, а наши фотографы редко путешествуют. Тому, кто запланировал в это время поездку или кто готов к приключениям Европой, то пишите мне, я с удовольствием помогу осуществить вашу мечту .

ENG

Finally, I want to tell you more about my next trip. Paris and Amsterdam. As for me, they are the coolest cities in Europe, everyone must see it, and, of course, to capture only happy moments by helping photo session. To tell the truth, Paris, is the only city that caught me to tears, I didn’t believe that what I had seen before in movies or on beautiful photos, I saw it live, like a dream It’s really pity … while visiting different cities, it’s not possible to make a professional session. So, who has planned a trip at this time or who is ready for adventure in Europe, you can write to me, I will be very happy to make your dreams come true

 


Залишити Відгук

що говорять мої клієнти

1

Ксюшечка, спасибо большое, все понравилось, и качество и количество) отдельное спасибо за индивидуальный подход и позитивное настроение на съемке, за то, что подсказывала как правильно и красиво встать! И просто за то, что ты хороший мастер своего дела и просто хороший человечек)

1

Хочется выразить огромную благодарность Ксении!!!! За отлично проведенное время, за улыбки моей любимой дочурке. Фотографии получились невероятные!!!!

1

Дуже сподобалась фотосесія) Локація була вдала, погода посприяла, з Ксеньою приємно поспілкувалися) Фотографії вийшли неймовірні!
Всім рекомендую звертатися до неї, вона професіонал своєї справи)

1

Ми в захваті! Фотографії чудові! А під час фотосесії ми розслабились, отримали справжнє задоволення і багато позитивних емоцій) Ксенія дуже талановита і приємна дівчина) Думаю, що ми скоро зустрінемось на іншій фотосесії) Із задоволенням рекомендую!

1

В швидких пошуках фотографа на фотосесію написала тільки до Ксенії і як тільки вона сказала шо має час -одразу погодилась і жодного разу в процесі не пожаліла..
За годину доїзду на місце фотосесії встигли і ближче познайомитись- людина надзвичайно відкрита,щира,весела. Під час самої роботи не було абсолютно ніякого зніяковіння, а навпаки так наче це моя ще подруга з дитинства чи фотограф з яким вже знімаюсь 10 років) Фотографії отримала просто неймовірні)

1

Всегда хотели побывать во Львове всей семьей, а получилось первый раз в жизни попасть только в 30!лет. БЕЗУМНО ХОТЕЛИ запомнить эту поездку, поэтому пригласили фотографа Ксению и не пожалели ни на грамм. Мастерица на все 100 процентов. С ней очень весело, вообще не устаешь, час съемки пролетел как миг, а как ребенок мой нашел с ней контакт!!Однозначно, это не только взрослый, но и детский фотограф!

1

День видався жахливим, усе йшло не так, як мало йти, але фотосесія таки відбулась завдяки оптимістичному настрою фотографа Ксенії)
Чудова дівчинка, весела і проста. Усе пройшло легко, ніби не вперше працювали разом. Буду чекати свої фото і впевнена, вони будуть чоткі)
Усім рекомендую!
Тобі ж бажаю з кожною парою, фотосесією рости і ставати на щаблинку вище, щоби було все більше клієнтів, а вільних днів усе менше!

1

Дуже гарний та позитивний фотограф, фото чудові, дівчинка дуже приємна, ні разу не пошкодувала що Ксенія була фотографом на моєму весіллі, дякую тобі!

1

Вже багато раз передивилась оброблені фотки і просто не можу натішитись які вони круті, і як вдало ти вибрала фотки з кожного моменту. Я дуже рада. Рада, що результат перевершив очікування!