Відповіді на найпоширеніші запитання до мене

Давно хотіла про це написати, отже, топ-10 найпоширеніших до мене запитань😌

1️⃣Давно займаєшся професійною зйомкою?
🔸З листопаду 2015 року, одразу після того як купили камеру. Але до того декілька років фотографувала на телефон і на мильничку😅

2️⃣Скільки тобі років?
🔸Мені 19, 27го травня буде 20😌Багато хто з гостей на весіллі дивується, шо така малявка фотографує весілля😅Але не у віці справа, я вважаю😉

3️⃣Закінчувала якісь курси по фотографії?
🔸Ні, але я регулярно відвідую різні майстер-класи і конференції, і підтримую спілкування з різними професійними фотографами. Я вважаю, що таких знань фотошкола не дасть, і якщо реально є велике бажання навчатись, то самоосвіта-це найкращий спосіб.

4️⃣Ти десь вчишся?
🔸Так, я вчусь на 3 курсі, на спеціальності «Документозновство і інформаційна діяльність» в УАДі, працювати за цією спеціальності я не хочу, і взагалі не уявляюсь себе на роботі в офісі 😆

5️⃣Звідки ти?
🔸Живу у Львові як тільки поступила сюди, а народилась і жила я в Борисполі.

6️⃣Маєш хлопця?
🔸Так, разом вже 3,5 роки. Не дивно, що я люблю фотографувати закоханих😍

7️⃣Скільки коштує в тебе фотозйомка?
🔸Прайс можна глянути на моєму сайті: kseniyahrynkiv.com Ціна залежить від кількості годин і від самої зйомки, для точності пишіть в дірект.

8️⃣Ти сприймаєш фотографування як хобі чи як роботу?
🔸Це хобі, яке приносить мені задоволення, і на якому можна трішки заробити. Я не роблю з цього якийсь бізнес, це скоріше хобі😊

9️⃣Чи бували в тебе випадки, що хочеться кинути цю справу?
🔸Так, таких випадків було дуже багато, але коли фотографую дуже хороших людей (а здебільшого я фотографую лише таких), то це минає😌

🔟Canon чи Nikon?😂
🔸Canon))) Це перша камера яку я взяла в руки, і до якої я звикла, нікон це не моє 😀 Фотографую я на Canon 70D, але хочу вже перейти на full framе. .

Надіюсь, вам було цікаво 😀 Задавайте якісь питання, із задоволенням на них відповім😊


Залишити Відгук

що говорять мої клієнти

1

Ксюшечка, спасибо большое, все понравилось, и качество и количество) отдельное спасибо за индивидуальный подход и позитивное настроение на съемке, за то, что подсказывала как правильно и красиво встать! И просто за то, что ты хороший мастер своего дела и просто хороший человечек)

1

Хочется выразить огромную благодарность Ксении!!!! За отлично проведенное время, за улыбки моей любимой дочурке. Фотографии получились невероятные!!!!

1

Дуже сподобалась фотосесія) Локація була вдала, погода посприяла, з Ксеньою приємно поспілкувалися) Фотографії вийшли неймовірні!
Всім рекомендую звертатися до неї, вона професіонал своєї справи)

1

Ми в захваті! Фотографії чудові! А під час фотосесії ми розслабились, отримали справжнє задоволення і багато позитивних емоцій) Ксенія дуже талановита і приємна дівчина) Думаю, що ми скоро зустрінемось на іншій фотосесії) Із задоволенням рекомендую!

1

В швидких пошуках фотографа на фотосесію написала тільки до Ксенії і як тільки вона сказала шо має час -одразу погодилась і жодного разу в процесі не пожаліла..
За годину доїзду на місце фотосесії встигли і ближче познайомитись- людина надзвичайно відкрита,щира,весела. Під час самої роботи не було абсолютно ніякого зніяковіння, а навпаки так наче це моя ще подруга з дитинства чи фотограф з яким вже знімаюсь 10 років) Фотографії отримала просто неймовірні)

1

Всегда хотели побывать во Львове всей семьей, а получилось первый раз в жизни попасть только в 30!лет. БЕЗУМНО ХОТЕЛИ запомнить эту поездку, поэтому пригласили фотографа Ксению и не пожалели ни на грамм. Мастерица на все 100 процентов. С ней очень весело, вообще не устаешь, час съемки пролетел как миг, а как ребенок мой нашел с ней контакт!!Однозначно, это не только взрослый, но и детский фотограф!

1

День видався жахливим, усе йшло не так, як мало йти, але фотосесія таки відбулась завдяки оптимістичному настрою фотографа Ксенії)
Чудова дівчинка, весела і проста. Усе пройшло легко, ніби не вперше працювали разом. Буду чекати свої фото і впевнена, вони будуть чоткі)
Усім рекомендую!
Тобі ж бажаю з кожною парою, фотосесією рости і ставати на щаблинку вище, щоби було все більше клієнтів, а вільних днів усе менше!

1

Дуже гарний та позитивний фотограф, фото чудові, дівчинка дуже приємна, ні разу не пошкодувала що Ксенія була фотографом на моєму весіллі, дякую тобі!

1

Вже багато раз передивилась оброблені фотки і просто не можу натішитись які вони круті, і як вдало ти вибрала фотки з кожного моменту. Я дуже рада. Рада, що результат перевершив очікування!