Як комфортно себе почувати підчас зйомки?

Ну це дуже дуже актуальне питання. Тому я не можу не розглянути його🙈

І скажу вам таке… 60% залежить від фотографа, чи він вам подобається (про те як обрати фотографа я вже писала окремий пост). А все інше від вашого настрою і налаштування.
📝
Даю декілька поетапнихпорад, які дадуть 100% задоволення від фотозйомки:
1️⃣Вибір доброго хорошого фотографа, який буде підказувати вам як добре виглядати.
2️⃣Комфортний одяг і взуття (про те як обрати одяг я вже писала). Коли вам щось тисне чи муляє, чи ще щось, то і настрою як такого нема.
3️⃣Якщо хвилюєшся і далі, тоді випий вина🍷
4️⃣Будь собою. Треба бути таким яким ти є, на фото це буде дуже видно.
4️⃣Не зациклюватись на часі🕐Якщо одразу після зйомки маєш якісь справи, тоді варто перенести зйомку на раніший час, щоб потім не спішити.
5️⃣Обурення в сторону і налаштування лише на позитив😊
6️⃣Попроси у фотографа глянути вдале фото, тоді настрій точно покращиться і будеш почувати впевненіше перед камерою😌
7️⃣Включи улюблену музику 🙂

Наразі це всі найкрутіші поради, які можуть гарантувати 100% комфорту під час зйомки, на мою думку😊


Залишити Відгук

що говорять мої клієнти

1

Ксюшечка, спасибо большое, все понравилось, и качество и количество) отдельное спасибо за индивидуальный подход и позитивное настроение на съемке, за то, что подсказывала как правильно и красиво встать! И просто за то, что ты хороший мастер своего дела и просто хороший человечек)

1

Хочется выразить огромную благодарность Ксении!!!! За отлично проведенное время, за улыбки моей любимой дочурке. Фотографии получились невероятные!!!!

1

Дуже сподобалась фотосесія) Локація була вдала, погода посприяла, з Ксеньою приємно поспілкувалися) Фотографії вийшли неймовірні!
Всім рекомендую звертатися до неї, вона професіонал своєї справи)

1

Ми в захваті! Фотографії чудові! А під час фотосесії ми розслабились, отримали справжнє задоволення і багато позитивних емоцій) Ксенія дуже талановита і приємна дівчина) Думаю, що ми скоро зустрінемось на іншій фотосесії) Із задоволенням рекомендую!

1

В швидких пошуках фотографа на фотосесію написала тільки до Ксенії і як тільки вона сказала шо має час -одразу погодилась і жодного разу в процесі не пожаліла..
За годину доїзду на місце фотосесії встигли і ближче познайомитись- людина надзвичайно відкрита,щира,весела. Під час самої роботи не було абсолютно ніякого зніяковіння, а навпаки так наче це моя ще подруга з дитинства чи фотограф з яким вже знімаюсь 10 років) Фотографії отримала просто неймовірні)

1

Всегда хотели побывать во Львове всей семьей, а получилось первый раз в жизни попасть только в 30!лет. БЕЗУМНО ХОТЕЛИ запомнить эту поездку, поэтому пригласили фотографа Ксению и не пожалели ни на грамм. Мастерица на все 100 процентов. С ней очень весело, вообще не устаешь, час съемки пролетел как миг, а как ребенок мой нашел с ней контакт!!Однозначно, это не только взрослый, но и детский фотограф!

1

День видався жахливим, усе йшло не так, як мало йти, але фотосесія таки відбулась завдяки оптимістичному настрою фотографа Ксенії)
Чудова дівчинка, весела і проста. Усе пройшло легко, ніби не вперше працювали разом. Буду чекати свої фото і впевнена, вони будуть чоткі)
Усім рекомендую!
Тобі ж бажаю з кожною парою, фотосесією рости і ставати на щаблинку вище, щоби було все більше клієнтів, а вільних днів усе менше!

1

Дуже гарний та позитивний фотограф, фото чудові, дівчинка дуже приємна, ні разу не пошкодувала що Ксенія була фотографом на моєму весіллі, дякую тобі!

1

Вже багато раз передивилась оброблені фотки і просто не можу натішитись які вони круті, і як вдало ти вибрала фотки з кожного моменту. Я дуже рада. Рада, що результат перевершив очікування!